Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 98.Bölüm
Yorumlar
4
Son Yorum Gönderen
YasamDestekYDK
YasamDestekYDK

HANİFİ048 arkadaşım ya yaşın çok küçük yada bu senaristlerle bir bağlantın var, çünkü karadayı dizisinin bu geldiği noktaya övgü için ancak ya yaş olarak ufak ya akıl olarak ufak olmak gerek. inan sırıtıyor yazdıkların sen git söyle o senaristlere gülünç oldular artık. buraya bakma nedenimizi soran olursa sadece eleştirileri duyup zevk almak çünkü bizi psikopata bağladılar artık :))
HANiFi048

Mükemmel bir dizi emeği geçen herkese Teşekkür ederim Saygılarımla... İnş hiç bitmez Orada Anlatılmak isteneni herkes görür ama herkes anlayamaz...
merHakoglu

3 Sezon icin ne bekledik ortaya ne cikti ya :))))))
Bizde Mahir kabadayi olacak, bol aksiyonlu guzel bir 3 sezon olacak zannedik ama affedersiniz bi b..k olmadi simdiye kadar.
Herkes bu diziyi oyuncu kadrosu icin ve sonunu merak ettigi icin izliyor ben dahil.
Yoksa bu dizi izlenmezdi dua edin oyuncu kadrosu süper yoksa dizi coktan final yapmisti.

keske 3 sezona farkli senaristler ile girilseydi.
SEnaristlerden biri erkek olmasi lazim 2 bayan yazdigi zaman olmuyor.
KomploTeoriler1

:)))) gülüyorum çünkü yarın diziden sonra sinir olmayacağım, neden mi? çünkü bundan sonra diziyi izlemeyeceğim....:)) 3 yılımın hatırına kısmet olursa final bölünü izler sonrada 3 yılımı heba ettiğim için kendime gülerim :))


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.