Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 77.Bölüm
Yorumlar
92
Son Yorum Gönderen
Tamer6188
Tamer6188

Selamün Aleyküm,
ilk önce diziyi sert bir sekilde elestirmek dogru bulmuyorum. Neticede fantezi olarak cok ileride ve istidatliyiz fakat 2 saatlik bir bölümü en iyi sekilde hazirlamaya calisiyorlar. 2. sezonun finalinden sonraki 8 aylik zaman dilimide doldu bakalim o sahnede mahir ile feridenin beraber tertip ettigi bir is birligi mi..
muhammedtoptekk

Dizinin gidisat rezalet rezalet rezalet rezalet.......yorum yapilacak kafa yorulacak hicbirseyi kalmadi..
EcmelFazlzden

şu üniversite hocasını tehditte ne demek.. komik ya.. koca adam geliyor bir öğrenciyi okuldan attırıyor....esasında attırmaya çalışıyor.. hasılı koca öğretim üyesini tehdit ediyor....bak bak .. ulen kabadayılığında mafyacılığın da bir şargonu vardır elbet.. bu ne kepazelik ya..!! işin kaymaklı yanıysa geride... mevzu bahis hadisenin öğretmenler gününe denk gelmesi.. günün şahikası bu kısmı..!!!!
EcmelFazlzden

bu orhan karakteri niye var ?! anladım izleyiciyi günaha sokmak için...!!!! yoksa mümkün değil bir karakter bu kadar çirkef olur. neyse...
terziyim

86 cı bölüm öğretmenler gününe denk geldi ama bi öğretmeni mafya marifetiyle korkutmak bugüne yakışmamış hiç hoş değil :(
muyantes1

Arkadaş diziyi iyice ağdaladıkça ağdaladılar uzatacağız diye. Bir feridenin gidişi 1 bölüm sürer mi yahu. Nerde o ilk sezondaki her bölümde heyecan dolu Karadayı!!! Her bölümde akıl oyunları, aksiyon... v.s.
ozsnn

Herkese selam 2.sezonun sonunda söylediklerimde hiç yanılmamışım. bazı arkadaşlar 3.sezonda aksiyon bekliyorlardı bayramın nasıl olacagı arefeden bellidir.çünkü bu iki kafadar aksiyon sahnelarinden anlamıyorlar.demem o ki kimse aksjyon beklemesin
bahadirbesergil

Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor, takdir ediyorum ama, o tarihlerde Aile Mahkemesi olmadığını, boşanma davalarına Asliye Hukuk mahkemelerinin baktığını (Barut Nejdet'e verilen celp) yine o tarihlerde tren biletlerinin otobüs bileti gibi bir şeye benzemediğini, kalın karton şeklinde olup tokmak gibi bir cihazla üzerine soğuk mühür benzeri tarih yazıldığını neden atladınız anyalamadım....
EcmelFazlzden

kardeşinin belgine böyle ötmesi hiç iyi olmadı yahu..
EcmelFazlzden

ne anlattı bu dizi.. kadının biri kalksın mahrin tüm planlarını fragmanda anlatsın.. yuh yaaaa
merHakoglu

Bu amatör Senaristler yatsin kalksin dua etsinki Karadayi Oyuncu kadrosu 1 Numara !!!
Yoksa bu dizi senaryo geregince coktan bitmisti.

ayip denen birsey var millet 1 hafta bu diziyi bekliyor siz sacma sapan senaryo yaziyorsunuz !!!
Bunlar nasil Senarist olmus anlamak güc dogrusu.

Bari 3 sezon su diziyi hareketlendirseydiniz !!!

Zaten siteye verdiginiz önem de yok halen 77 bölüm de site.

Ama sunu unutmayin bu diziyi sirf oyuncu kadrosu icin izliyorum ve siz Senaristlerin bundan sonra Senaristi olacaginiz hicbir diziyi izlemeyecegim.
muhammedtoptekk

85.bolum nasil bir bolumdur yahuuu. Az aksiyon koymak cokmu zor. Hep ayni sahneler. Bir hafta bunun icinmi bekliyoruz. Senaristlerdeki zekaya bakarmisiniz. Adam cebinden silah cikartiyor. Meger silah kalemmis. Onlarca kabadayi, gangster filmi izledim ilk defa goruyorum boyle birseyi. Dizinin gidisati hic iyi gorunmuyor neyazikki..
syalcinkaya_06

vahh garibim dizi vahhh... Set fotoğrafları da ikinci sezon bitiminde kalmış.... Yapacağınız işin........................................
syalcinkaya_06

Dizinin 85.bölümünü fragmanı var okuyucu kitlesinin yorum yazdığı bölüm 77. Daha önemli işleriniz varsa sayfanın yönetimini bırakın hayran kitlesine burayı "GÜL BAHÇESİNE" çevirsin. Kabiliyetsizlik başka şey ilgisizlik işini layığı ile yapmamak başka bir şey. Meymenetsiz insanlar gibi söylenmeyeyim istiyorum ama diziyi başından beri izleyen ve seven birisi olarak Y-A-K-I-Ş-T-I-R-A-M-I-Y-O-R-U-M....!
syalcinkaya_06

Buraya AY YAPIM bakıyor ise ona da benden hakaret dolu bir "sıfır" Ayıptır ve yazıktır dizi içerisinde emeğini veren insanlara ve izleyiciye hakarettir şurayı takip edemiyor olmanız. ESEFLE KINIYORUM
syalcinkaya_06

Senarist arkadaşlara tavsiyem odur ki; fragmanın izlendiğinde bölümde neler olabileceğinin çözümünü biraz zorlaştırmaları. İzleyici kitlesinin istekleri hiçbir şey ifade etmiyor mu Sizler için? Bakın alternatif senaryonuz kara para aşk'ın izleyici oranlarına ve Karadayı izleyicisine yazık etmeyin. Harika bir senaryo kabiliyetiniz mi yoksa Bergüzar Hanım ile Kenan Bey'e olan ilgi ve alaka mı?
bedrikorkmaz

emegi gecen herkese tesekkür borç biliyorum
qss10

Yapilacak yorummu kaldiki.Eskisi gibi olsun

Dizinin yayinladigi vakitte izleme durumum olmasada o gun saat kac olursa olsun izlemeden yatmiyordum.Simdi ise evde olsam bile vaktinde bakmiyor.Cektiriyor 2 saatlik diziyi 45 dk da izliyorum.O kadar gereksiz sahneler varki sardiri sardiri veriyorum.
sondsegbode

Maher yapma...ölmezler
CanAtabay0

önümüzdeki bölümlerde neşet ertaş tan şad olup gülmedim türküsü çalınsa cuk diye oturur gibi geliyor bana


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.