Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 65.Bölüm
Yorumlar
77
Son Yorum Gönderen
YAARSERTA
YAARSERTA

SONUNDA İYİ GELİŞMELER OLUYOR GALİBA...İŞTE BÖYLE YA..... TAMAM KARADAYI BİR DRAMA DİZİSİ AMA ARTIK YÜZÜMÜZ GÜLSÜN....
nil_ersever

Arkadaşlar ben iyice tırstım.Bu senaristler Mehmet Saim e Feride yi verdirecek, ama daha sonra Mahiri de çizdirecek.Yani Orhan figürünü kullanıp pis işleri ile aileyi yıpratacak,
Umarım 3.sezon da Songül ve Osman karakterleri üzerinden dönemin siyasi olaylarına değinirler.Sezon finali nasıl olur sizce fikri olan var mı?
MesetrNiliko

Mahir Hep Bu Anı Bekledi

Nazif Kara’nın masumiyetini ispatlamak için canını ortaya koyan Mahir, babasına, ailesine sevdasına verdiği sözü tutmuş, geç de olsa adaletin yerine gelmesini sağlamıştır. Sırtından aldığı yara zerre kadar umurunda olmayan Mahir’in artık tek düşüncesi müjdeli haberi babasına ulaştırabilmektedir. Aylardır hasretle umutla beklediği bu anı babasının gözlerinin içine bakarak yaşamak istemektedir. Mahir için endişelenen Feride ona engel olamaz ve birlikte hapishaneye giderler. Nazif Kara güzel haberi oğlu ve Feride’den alır. Özgürlüğüne kavuşacak olan Nazif Kara’nın mutluluğunun tamamlanması için Feride ve Mahir’in de kavuşması gerekmektedir. İlk adım atılacak ve Feride babasından istenecektir. Vuslata erme sırası Mahir ve Feride’ye gelmiştir.

Babasının kurtulduğu haberini alan Orhan hapiste tebrikleri kabul eder. Orhan’ın Seyis’le işbirliğinden habersiz olan Yılan Berdan Orhan’ı ziyarete gider. Birkaç hafta sonra özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz onu öldüreceğini söyler. Orhan restini görür. Yılan ve Orhan arasındaki kan davası büyümektedir.

Necdet’i kaybetmek istemeyen Ayten içini kemiren şüpheye rağmen olayı büyütmeme kararı alır. Necdet’ten özür diler ve barışırlar. Yuvasına sahip çıkmayı seçen Ayten’i günün sonunda bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

Mehmet Saim Turgut’un yerine geçmesi için Necdet’i seçmiştir. Her ikisi de bu ortaklıktan memnundur. Yakın zamanda yapılacak büyük bir silah sevkiyatı için anlaşmaya varırlar. Ama bu sevkiyatı bekleyen başka biri daha vardır.

çok şükür:))
merHakoglu

Eger 3 Sezon olacaksa o zaman bu Senaristler ile olmasin.
3 Sezon icin baska Senaristler getirilsin.
Diziyi kabak tadina cevirdiler sacma sapan bir dizi oluverdi.

Ve sunuda demek istiyorum ki bu Karadayi Senaristler inin yazdigi hicbir diziyi izlemeyecegim.
En iyi oyuncular olsa bile yinede bu iki Senarisrin yazdigi hicbir diziyi izlemeyecegim.
FROZENHELL06

saim bey'in, ortam dinleme müziğinin oldugu dizi. adam milleti kapı arkasından dinliyor, daha dinlemeye başlamadan o müzik çalıyor, şıçtık yine, diyorum. en son feride'nin, komiserle konuşmasına kulak kabarttı.

önceden turgut'un über zekası sayesinde kötülük hep kazanırdı, yine biraz mantıklıydı. şimdi ise m.saim'in laf dinlemesiyle yürüyor dizi. abi bi kere yaptınız anladık da adam artık her bölüm kapı dinleyerek ortalığın zamına koyuyor.

koskoca adam, mahalle karısı oldu çıktı yeminlen
FROZENHELL06

senaristlerin, bokuyla yazdıkları dizi.

bundan sonra dizi izlenebilirlik kriterlerim arasında, bu senaristlerin olmaması da olacak.

adam sabah bıçak yiyor, bir gün sonra kan damlıyor.

yerde balık gibi çırpınıyor, feride ne olduğunu anlamak için bayılmasını bekliyor.

araya zorla sıkıştırılmış emanet duran sahnelerden, mapustaki mahkumların gerçek kesittekilere taş çıkarmasından bahsetmiyorum bile.
ademdemir43

huuuuu huuuuu arkadaşlar nerelerdesiniz ya kimse yok gelmez oldunuz fragman çıktı kimse yorum felan yapmıyor eskiden buralar yorumdan yıkılırdı şimdi hiç kimse yok hadi yorumlarınızı bekliyorum
ademdemir43

http://www.youtube.com/watch?v=cuSGnMUnVp0

arkadaşlar 67 .bölüm fragmanı mehmet saim ile nejdet iş başındalar sinan da adliyeye gelmiş bir şeyler karıştırıyor galiba yılan ile yeni gelen kabadayı ortak bir şeyler yapma peşindeler bana kalırsa işler biraz kızışmaya başlıyor sizler ne dersiniz
icekarting

Demek ki ben yanlış anladım anlamak istediğimi anladım :) cevabım yok o zaman her zaman ki gibi :)
AKIFTOKER

http://www.youtube.com/watch?v=aRiPkLTWrLk&list=PLqbSAuXQLecl_ltz2SPVxCd3sxig6T2Il
HÜCRENİN İÇİ BAYA TEMİZ MİŞ!
MesetrNiliko

müdürün dediği salihin yerine gelen müstahtemi çağır dedi ... tekrar seyrettim mahir istifa etti...
AKIFTOKER

MAHİR İSTİFA ETMİŞTİ.
icekarting

Arkadaslar merhaba yazmıyorum artık ama cevap yazma gereği duydum artık sanırım herkes orayı atlamış.son 10 Bölümdur idare eder dediğim tek bölündü bu bolum.
Turgutun duvara yazdığı yazı ile ilgili atlanilan noktaya gelirsek ; hapishane muduru yeni gelen Salih miydi neydi ona haber verin gelsin kazısın duvarı 2 kat boya vursun dedi.Arkadaslar Salih bizim mahir tabii bence bu olayı 70.bolum yani sezon finalinde izleyeceğiz cunku mahir hastahanelik oldu.
AKIFTOKER

BEN BU DİZİYİ ŞUNA BENZETTEYİM
SON MODEL LUX JEEPİNİZLE KUM VE TUĞLA TAŞIMAK KADAR
OYUNCU EKİBİNİZ SON DERECE İYİ AMA SENARYO ...............
AKLIMA ŞU GELDİ
BİR TÜRK GİBİ BAŞLAYIP ALMAN GİBİ BİTİRMEK.
AKIFTOKER

SORUM YÖNETMENE.
TURGUT İLE NECDET İÇİ AYDINLATILMIŞ BİR HÜCREDE BİRBİRLERİNİ YERKEN DUVARLAR TEMİZDİ DE NASIL OLUYORDA ÖLMÜŞ BİR ADAM DUVARLARI DUVARLARA KANIYLA YAZI YAZABİLDİ
1.BAŞKA HÜCREDE OLMASI
2.SİZ O SAHNELERİ ÇEKERKEN DİĞER BÖLÜM YAZILIYORDU
HANGİSİ ?
yarenka40636808

karadayı ilk sezondakı tadı kalmadı.aytenın necdetı kıskanması ve sureklı gostermelerı sınır bozucu ferde hakimin saflıgı ama butun bunlara ragmen kadındakı mahır askı bı tek bu guzeldıııı
EcmelFazlzden

@Adaletiseverim

yahu bunların kaleme aldıgı dizilerin birbirinden farklı bir konsepte oldugunu mu sanıyorsunuz..
EcmelFazlzden

@hi_cazz

katılıyorum kardeş..harbi boş beleş gereksiz bir sahneydi..!!! ha ileride bir şekilde kullanırlar mı orası muamma
EcmelFazlzden

bu bölüm fena değildi... ancak anlamadığım şu.. eğer savcı turgutun duvara yazdıgı onca bilgi ve ip ucunu mehmet saimden başka kimse görmeyecek ve o bilgiler bir işe yaramayacaksa neden öyle bir sahne yazıldı ki..neden?! ne gerek vardı.. tuhaf ya..!! anlaşılan nazif hapishaneden çıkacak iş bu işlerin ardında kim var onu bulmaya dönecek gibi..
mustafabessam

bu senaristler ne içiyosalar bizede söylesinler izleyiciyle harbiden kafa buluyolar


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.