Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 63.Bölüm
Yorumlar
33
Son Yorum Gönderen
pydsnr
pydsnr

Ya arkadaşlar endişeye mahal yok :) kendisini başbakan değil ülkenin sahibi gören bir zat diktatörlük fantazilerini gerçekleştirmek için twither'a türkiyeden girişi yasakladı. ama sadece yasakladı(ğını sanıyor). demokrasilerde çareler tükenmiyor biliyorsunuz ....:))

sahi dizi ne oldu bu arada ??
ademdemir43

kartal kardeş ismin ne diğer arkadaşlar yasak var diye girmeyi denemiyor olabilirler belkide
54kartal54

Ne bileyim Adem kardeşim herkes yasak dedi böyle söyledi vallahi benim günahım yok demek ki yasak delinmiş desene o zaman iyi ne güzel...
ademdemir43

54kartal54 nasıl kapandı ee ben giriyorum ya nasıl oluyor o iş anlamadım
54kartal54

ademdemir43... kardeşim twitter kapandığı için arkadaşlar yorum yapamıyorlar ben Almanya'da olduğum için sıkıntı yok ama eğer böyle devam ederse bu forumun da tadı tuzu kalmaz galiba...
ademdemir43

hu hu arkadaşlar nerelerdesiniz kimse yokmu sesimi duyannnnnnnnnn imdaaaaaaaaaaaatt
muratkigili11

Değerli senaristlerimiz geçen 63. bölüm ve izlediğim 64. bölüm fragmanına bakıldığında heyecan tekrar geri geldi diyebilirim fakat yorumcu arkadaşlarıma Mahirin çok kolay girmesi, daha önce Turgut'un yaptı şantaj konuşmaları çok unutulmuş ve çok çabucak olan gelişmeler gerçekten de kopmalar oluyor. Bunun yanında Bakan bey hala taraf tutuluyormuşcasına olaylar onun lehine gelişiyor sürekli böylesi keskin geçişler bence olmuyor.
Şunu da söylemekte fayda var ki dizi ekibi o kadar oturdu ki senaryoda ki bu istenmeyen olumsuzlukları dahi çoğu zaman fark edilmesini engelliyor.
Bu nedenle ekibi başta Feride ve Mahiri tekrar tekrar mükemmel oyunculukları için tebrik ederim. Bütün hafta takip ettiğim 2 dizinin öncelikli olanı.
TEŞEKKÜRLER.
ademdemir43

https://www.youtube.com/watch?v=uVVjDgQc79g&list=UUTQ6d7W2JRulB1Pd-9wCsAw


arkadaşlar 64 bölüm fragmanı ortalık kızışıyor iyice
54kartal54

melih_eylul...Gerçekden de mükemmel bir teşhis çok güzel bir yorumda bulunmuşsun herşey bu kadar basite indirgenirse dizi de basitleşir ve seyir zevki kalmaz diye düşünüyorum...
melih_eylul

Eskiden de dram vardı ama yine de diziden çok güzel keyif alıyordum. Ama özellikle son bir kaç bölümdür keyif alamıyorum. Beni etkilemiyor. Sadece alıştığım için izliyorum sanki. O eski ruhunu yansıtamıyor.

Hani Turgut'un elinde belgeler vardı ve bu nedenle bakana rest çekiyordu? Dizide bir şeyler değişiyor ama geçmişe de sadık kalınmıyor. İşin içinden çıkılamayınca hemen senaryodaki mantık düşüyor. Geçmişte yer alan konuşmalar veya gerçekler birden unutuluyor.

Herkesin dediği gibi Mahir'in o hapishaneye girmesi çok kolay oldu. Ayrıca aynı anda diğer gerçek adam da gelebilirdi. En azından bunun ihtimali silinebilirdi. Sanki "Ya siz izlemenize bakın. Mantığı boş verin işte..." diyorlarmış gibi geliyor.

Ayrıca Mahir ile Feride sanki uzaklar. Bu kadar üzülmüştü Feride Mahir gitti diye. Gitmedi ama aralarındaki o eski hava yok.

Ben maalesef eski ruhun kalmadığını düşünüyorum. Ayrıca bu bölüm de güzel değil. İdare ederdi...
muhammedtoptekk

63.bolumu netten izledim. Acikcasi beni hic tatmin etmedi. Guzelim diziyi ne hale getirdiler...
EcmelFazlzden

bu dizi ay yapımın dinamosu.. çok şaşalı reklam ve tanıtımı yapılan kurt seyit ve şura mıdır nedir küçük ağa karşısından nal topluyor.. bence süprizde değil.. o sebeble bu diziye gereken intimam verilmeli derim..!!! ekranda 10 rating bandını aşan dizi sayısı bir elin parmağı kadar.. oldukça kıymetlidir karadayı...
syalcinkaya_06

Sevgili KARADAYI'nın, Sevgili kamera arkası ekibi;
Güncellemediğiniz 37.bölümü saymazsam diğer bölümlerinizde en fazla eleştiri (olumlu olumsuz tamamını sayıyıyorum) ikibinli sayılara ulaşmışsınız (örn: 36 ve 35.bölüm). Son bölümlerinize baktım (109 yorum 60 bölüm, 175-61.bölüm, 123-62.bölüm,20-63 bölüm.)
Bir KARADAYI, fenomeni olarak bu sayılar bana çok şeyi anlatıyor ve beni üzüyor.
Her sinema,tv ürünü vs. yönetmenin, senaristin ve hatta set arkası kim varsa hepsinin bir nev'i ÇOCUĞU gibi olurmuş diye duymuştum.
ÇOCUK, yalnız Sizlerin ÇOCUĞU olmaktan çıktı, Bizlerde sahiplendik. İzleyiciler sanırım problemleri Sizlere burası aracılığı ile derdini anlatıyor, ANLAMAK sırası SİZLERDE....
GokhanCakmaktr

63.bölümde şarkı söyleyen kim ?
Adaletiseverim

Senaryoda bir degisiklige gidilmis ve bence iyide olmus ama kötü giden bir senaryoyu tek bir bölümle muhtesem ötesi olacagini beklemek cok yanlis olur.

Iyi bir yoldalar bunu görmek ilersi icin bir umuttur.
orhan23032003

seyirciye kulak verin dedikte mantığıda bir kenara koyun demedik arkadaş...Turgut süpermenlikten istifa etti Mahir onun yerine geçti....bende yarın buca ceza evine başvurup işe başlıyacam bu ne lan...
Imishlili

Güzel, hareketli bölümdü, emegi gecen herkese derin tesekkürler. Yalnız iyiler kazansın zıhniyetiyle dizi izleyip ona gore begenme bence adil , gecerli bir tutum olmasa gerek. Sonucta malesef her zaman yasadıgımız dünyada gelişen olaylar,gereksinimler bunu karsılamayabiliyor. Özetle , bu dizide sonuç kötü olsa bile bence yapılan uğraş & emekler aşağılanıp,görmemezlikten gelinmemelidir. Ha gereksiz sahneler,mantık hataları yok degildir elbette, bu kadar ayrılan süre icin doğal olarak karşılanması gerek. Tabii benim kendi düsüncelerim bunlar,kesinlikle kimseyi eleştirmek icin yazmadım,herkese değerli düsünceleri & yorumları icin teşekkür ediyorum. Güzel bölüm icin emegi gecen herkese bir daha içtenlikle tesekkür ediyorum.
osadam5

Sonunda tempo geldi bu bölümde. Ama mantık hatalarının aza indirgenmesi lazım. Detaylarda çok hata yapılıyor. Dizi bu kadar uzun olunca hata da kaçınılmaz tabii. Benim en anlamadığım şey bu dizinin 2 sene olarak planlanmışken nasıl 3 seneye çıkarıldığı? Senaryo değiştirilecek mi yoksa aynı temelde genişletilecek mi? Hangi açıdan bakarsanız uzaması kötü oldu. GÜZEL ŞEYLERİN TADINDA BIRAKILMASI LAZIM...
Mantık hatalarına gelince... Turgutun kapatıldığı yer çok gizli ve kimsenin ulaşmasının istenmediği bir yer.. Ee kapıda kilit bile yoktu? Sonra Mahir KARA boy boy gazetede fotoları çıkıp zamanında hakkında arama olan kişi. Hapishane müdürü bile tanımıyor? Bu yüzü artık tanımaları gerekmez miydi? salih olarak o kadar korunan yere üstelik bu kadar kısa sürede girmesi tuhaf oldu. Bakan bey hapishaneye girip çıkıyor rahatça, o kadar gardiyan var... Koskoca Yargıtay Başsavcı telefonda kek gibi bu bilgiyi bir tek ben ve memurum biliyor diyor:) Bunun gibi daha ince detaylarda da çok hatalar var, şimdi hepsi aklıma gelmiyor. Senaristlerin daha özenli çalışmaları gerekiyor. Dizide en muhteşem şey yine oyunculuklardı... Neyse dünkü bölümü beğendim. 2 bölümlük faciadan sonra....
merHakoglu

muhammedtoptekk,

Ben begendim bundan onceki Bölümlere gore daha iyi ve hareketli gecti.
EcmelFazlzden

bir sezonlu diziyi 3 sezona çekerseniz böyle saçmalamak zorunda kalırsınız..!!!çile oldu ya..


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.