Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 4.Bölüm
Yorumlar
57
Son Yorum Gönderen
MahirAlemdar
MahirAlemdar

Mahir ALEMDAR
faysalkaplan

BENCE DELİ YÜREK'TEN BERİ DİR İLK DEFA BÖYLE GÜZEL BİR DİZİ İZLİYORUM
Nedim Esen

abi yok böyle bir dizi kenan ne rol alsan yakışıyor be ay yapım sırasıyla atv yapımcı kurgu set yönetmeni hepiniz harikasınız lütfen film devam etsin pazartesi günlerini bekliyoruz ve hakime hanım ile mahir çok yakışıyorlar birbirlerine neden pazartesi salı çarşamba perşembe cuma yayınlamıyorsunuz yetmiyor 1 gün bu filme çok çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık tebrikler haydi mahir kurtar nazif dayı yı az kaldı
Mahmut Eselioğlu

super tek kelımeyle..
Atilla Salahuddin Coban

diziyi begendim... en azından uydurma senaryolar ve uydurma ask dizileri gibi durmuyor.. oyunculuk konusunda ise digerlerine nazaran daha kaliteli ama daha da iyi olabilir.. bence 1 numaraya kesinlikle oturacaktır bu dizi. Kenan beyi her zaman taktir ettim şimdide ediyorum Turk Sinemasının suan prensi bence. Umarım ezel dizisindeki senaryo kopuklukları yasanmaz.. Bence sineması bile cekilecektir bu dizinin... Ay yapıma tesekkürler sayelerinde sinemada level atladık.
Ali Sevilir

Karadayi 5 Bölüm fragmani youtube da yayinlandi ücüde fakat 4 fragman Atv de yayinlanmis ama Internetde yok
Bunuda eklerseniz seviniriz
Kristina Angeleska

I like the story and how the plot involves intense. I think that this TV serial is one of the most promising new TV series, with great actors. But can you do us a favour and do something for people from foreign countries with subtitle.... please

Best wishes from Macedonia
Makı Sarı

5.bölümü merakla bekliyorum ama türkiyede bu kadar torpil nasıl oluyo hala anlamadım adam avukat oldu kağıt üstünde
Kudret Erdem

gerçekten kenan oynuyor rol de yakışıyor bi başkası oynasa seyretmezdim galiba. bende şu parmak izi olayını iyice anlamadım nasıl harcadılar o olayı.
TgcOnline

Başsavcı gömüldü mü? Hayırsa, Parmak izi ona ait dendi, elinde kan var mı yok mu bakılmadı? Çok çabuk harcandı o ipucu ha
Çağatay Uçak

Normalde dizi izleyen birisi değilim fakat ezel ve şimdiki karadayı gerçekten pazartesi gününü iple çeker oldum Herkesin emeğine sağlık...
Burhan Alhan

Yahu herşey tamam dizi güzel de Şu parmak izi olayını çok basit geçmişler. Mektup açacağındaki farklı denilen parmak izinin başsavcıya ait olup olmadığı kontrol edilmemiş mi ki! Edilmiş ki farklı birinin parmak izinden bahsetmişler. Nasıl oluyorda tekrar ona ait olduğu söylenebiliyor. Bir hakim buna nasıl inanır ya! Orası çok saçma olmuş.
Mahmut Lapa

Kenana yakışır bir dizi o olduktan sonra başka türlü olmazdı .tebrikler
Mahmut Lapa

Kenana yakışır bir dizi o olduktan sonra başka türlü olmazdı .tebrikler
Nurettın Kaplan

şu ana kadar en çok beğendiğim dizi kesinlikle on numara olmuş
Ali Gümüş

Arkadaşlar gerçekten yaşanmış bir hikaye olan karadayı dizisi geçmişte Türkiye nin nasıl bir düzen içinde olduğunu anlatmaktadır. Gardinyaların yaptıkları işkence diz boyu. Ben Kenan İmirzalıoğlu hayranı olarak onu burdan tebrik ediyor altında imzası olan her filmin izlenmeye değer olduğunu haykırmak istiyorum .
Ali Gümüş

Arkadaşlar gerçekten yaşanmış bir hikaye olan karadayı dizisi geçmişte Türkiye nin nasıl bir düzen içinde olduğunu anlatmaktadır. Gardinyaların yaptıkları işkence diz boyu. Ben Kenan İmirzalıoğlu hayranı olarak onu burdan tebrik ediyor altında imzası olan her filmin izlenmeye değer olduğunu haykırmak istiyorum .
Tanju Akcicek

Dizi gerçekten çok güzel.Ezel dizisinde denenen flashback ler izleyici tarafından tutulunca tamamen 70 ler de geçen bir dizi yapılmış.Gerçekten Ezel den daha güzel bir dizi yapılmış.Kurgu güzel ama 70 lerin atmosferini oluşturmaya çalışmak masraflı bir iş.Beklentimizi karşılamıyor çoğu zaman.Eski saçma Türk filmlerini sadece o yıllarda caddeler,sokaklar ve evleri görmek için izliyorum.Eldeki tüm teknoloji den vaz geçerim şimdi o yıllarda olsam.Kadıköy bostancı bom boş tarla gibi.
Neyse
Baba rolü Çetin Tekindor'a yakışmış ama Türkçesi duruşu çok beyefendi.bence bu rolü bakışı kalıbı sesi ile Kadir İnanır daha çok doldururdu.Raitingleri kat kat katlardı.Sonuçta ticaret yapıyorsunuz.Dizi müşterisi orta ve üstü kuşak olduğundan böyle şeylere daha çok prim verir.Halk kendi sosyal sınıfından bir şekilde sınıf atlayan kahramanların hikayelerini sever.Dünya umut dünyası olduğundan bir ışık görmek ister her zaman.Neden Kurlar vadisi 10 yıldır müşteri bulabiliyor bu gerçeği iyi analiz etmek lazım.
http://www.youtube.com/watch?v=YY5vCIn2jhU
atak_yigit

çocuk durmadan ağlamaya çalışıyor ve göze batıyor onun ağladıgı sahneleri atlıyorum
Yusuf Çakmak

ON NUMARA BEŞ YILDIZ BIR DIZI EMEGINIZE SAGLIK ...


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.