Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 34.Bölüm
Yorumlar
566
Son Yorum Gönderen
MehmetAydnGler
MehmetAydnGler

feride o gazeteci ile nikah kıyarsa bu diziyi ömür boyu izlemem, senaristler agzıyla kuş da tutsa izlemem
_Arslan_88

feride hala akıllanmadı yaw mahiri gördümü yelkenler fora adam ikimiz için bulacam diyo bi sabret zaten aşkına inandın ona inanıyosun bazı şeyler çok açık dava ve mahir ile ilgili babasının suçsuz olduğu anlaşılırsa ortaya çıkarsa zaten hiç bir ceza almaz kesinlikle şimdi böle bir şey olsun yine almaz adaleti sağlıyo adam devletin hakimi bile çözemiyo adamın oğlu çözecek.. mahir in adı feridenin önüne geçecek. feride mesleğim diyo ama ona göre dvran ozamn bazı konularda zaten ailesinin ne mal olduğu anlaşılınca napacak bide nazifi asmışsa bak sen. feridenin kaçışları anlamsız.Feride mahirin başına ne geldi ise bunların sebebinin ailesi babası olduğunu öğrenince ne olacak senaristler inşallah güzel bişey bulurlar diziyi yerinde saydırmadan akıcı bir şekilde işlerler umarım. bence feride mahirin çocuklarıda olur bu da bir seçenek nazif koyar atık feride napsın. ben bu bölümde necdet turgutun ismini vermez mahire. dalyan da bu saatten sonra işe dahil olmalı bence dışarı çıksa çok iyi olur artık mahire yardımcı olsa fena olmaz. mahir turguta nasıl ulaşıcak bakalım.neccdeti kaldırır herhalde savcı
RecepKl76028447

mahir 35 yaşlarında,feride 30 yaşlarında bu yaştaki insanların birlikte olmasında ne sakınca olabilirki.ayrıca hür iradeleriyle olmuşlarsa. bu birliktelikte anlatılmak istenen bence şudur.feride diyorki bu hayatta olur yada olmaz benim için sadece mahir var,alacaksa mahir olacak olmayacaksa benim hayatıma bir daha erkek girmeyecek.mahirde diyorki sen artık benim helalimsin,babamın kalemini bile kırsan sen benimsin.ya sen varsın yada hiç kimse yok.ben birbirlerine bu olayla mesaj vermiş olduklarını düşünüyorum.bu kadar zorluğun kötülüğün sıkıntının içinde ikiside aşklarına sahip çıktılar,ikiside önce aşkımız diyorlar.
Sedatcil

Türk dizilerinin en büyük problemi dizinin tek konu üzerinde sıkışıp kalması. 34 Bölümdür aynı konudan kurtulamayışınız sıkmaya başladı. Neden konu artık ilerlemiyor gerçek hayatta 1 günde olacak olayları 1 haftalık bekleyişte ki bölümlerde işliyorsunuz. Neden kadrolar konunun ilerleyişine göre değişmiyor. Baştan beri kadro aynı birileri çıksın yeni oyuncular girsin. Konuyu renklendirin. Hala hakime hanım inanılmaz saf hala Savcı bey "inanılmaz" şekilde tüm suçlamalardan kurtulabiliyor. Mesela savcıdan kurtarın artık diziyi olay büyüsün hakime hanımın babasına gazete sahibine doğru kaydırın konuyu.

O kadar çok yöne gidebilir ki dizi ama hala aynı yerde sayıyor. Adamı hapisten çıkarın yada idam ettirin bu kadar uzun süre nasıl konu sonuçlanmaz. Yeni hedefler belirlensin mahirle feride evlensin mesela. İlla ki hep bir kavuşma olmayacak. Yok bu şekilde giderse 60.bölümde gelse yine aynı konulara takılı kalacaksınız gibi.

Dizide ki oyunculuğa lafım yok ama senarist yada senaristler artık konuyu tıkamasınlar. bu kadar yavaş ilerlemesin dizi.

Saygılarımla...
mustafagultak

hayatımd ilk kez bir dizi seyrediyordum.niyemi?türkiyenin geçmite neler yaşadığını anlatıyordunuz, sınıf ayrımlarını ortaya koyuyordunuz,yardımlaşmayı ,paylaşmayı,kardeşligi ,saygıyı sevgiyi öğretiyordunuz.bir de sevyeli bir aşkı anlatıyordunuz örfümüze uygun bir aşk ama yine avrupalaştınız aşkı kirlettiniz artık diziyi seyretmenin bir anlamı kalmadı
uuraydn22

necdet kendi adının verildiğini duydu bunu savcıya yetiştirecek ee mahir de necdetin mekanına gideceğine göre tuzak kurup tutuklayabilirler onu. ancak bu arada necdet ayten olayını da öğrenirse belki kurulan tuzağı bozar.
yasin bu bölümde iş başa düştü dedi ya bence önemli bi mesajdı yasin içişleri vasıtasıyla mahire yardım edecek gibi duruyor.
16496299

gel pazartesi gellll
16496299

bence mahiri yasin komiser kurtaracak....devletin gizli görevlisiymiş gibi gösterip....mahkeme heyetine veya komisyona böyle bildireceklerdir...mahirin suçsuzluğu bu şekil kanıtlanacak bence
16496299

kibritin konuşması ferideyi eritti... bitirdi
16496299

yaptı yapacağını o güzel ahu gözlü
MermertasAyse

Dun gercekten cok guzel bolumdu, dizi gittikce guzellesiyor, devamini merakla bekliyorum. Yorumlarda super! En cok sevindigimde turgutun yalanlari yavas yavas ortaya cikmasidir.

Feride nederse desin o Mahirden vazgecmez, Bahar'a birdaha adini duymak istemiyorum dedi, yasin komser gelip aciklama yaptik'tan sonra Mahir hakkinde soylediklerinde sonra Feride halini hepimiz gorduk ;-)

Arkadaslar bu karadayi setini gidip gorebiliyormuyuz dizi tatile girdikten sonra, bu ayin sonunda Turkiye'ye tatile gelecegim ve olursa gercekten gidip gormek istiyorum.
ademdemir43

arkadaşlar youtube de bir sorunmu var dünden beri video seyredemiyorum dünkü bölümü seyredemedim onu seyredeceğim ama bir türlü açılmıyor ''blackkstormm'' kardeşim onu mahir salih iken diyordu yani mahir olduğunu bilmeden önce ama şimdi karşısın da mahir kara var her ne kadar öyle desede içinden gelerek demiyor o sözleri istemiyerek söylüyor mahiri kendinden uzaklaştırmak için diyor ama her ne kadar öyle konuşsada mahiri o kadar çok seviyorki feridede farkında bunun
seksenucluyum

YASİN FERİDE İLE KONURKEN NEDEN TURGUT SAVCININ ÖLEN KİŞİLERİ BİLDİRMEDİGİNİ SÖYLEMEDİ ŞAÇMALIK.
alitonbil

En azından Feride Turgutun yalan söylediğini anladı inşallah devamını getirir Feride araştırarak bunada şükür demeliyiz :) ..
suatg24

Nejdet'in sonu geldi. Turgut onu imha edecektir, yoksa kendisi deşifre olur
charybdis90

Uzun zamandır gelen en iyi bölümdü. Hem iyilerin kötülere posta koyması, iyilerin birbirleriyle olan mutluluğu :) hem de hareketli geçmesi nedeniyle böyle oldu sanırım.
Fakat Feride'nin "Biz Mahirle bu dünyada bu yaşamda birlikte olamayız gibi şeyler söyleyip durması çok saçma çünkü Feride, Nazif Karanın masumiyetinin ispatı gerçekleştiğinde babasının da Mahir konusunda önyargılarını yıkmasını bekleyecektir, beklemelidir. Aksi takdirde kesinlikle Nazif karanın kesinlikle suçlu olduğuna inanmış olur, ancak inanmadığı zamanlarda dahi bunları sık sık söylemiştir. Bu konu canımı sıkıyor.
Necdet in Turguta olayı anlatmasından sonra Turgut yeni bir plan yapıp bir şekilde yine paçayı yırtacaktır. Sonra Necdet Turgutun tecavüzü öğrenecek ve Mahir-Turgut-Necdet arasında bir kovalamaca başlayabilir, ama Necdet pasif de kalabilir belli olmaz.
Turgut Feride'ye yalanıyla ilgili ne açıklama yapacak merak içerisindeyim.
mucahit__ozturk

TEK KELİME İLE HARİKA BÖLÜMDÜ 34. BÖLÜM .... FERİDE MAHİR ON NUMARA ...
MahirAlemdar

BAĞIRA BAĞIRA YAZDIK BURAYA BİRLİKTE OLACAKLAR DİYE :) AMACIMIZ KÖTÜ İMADA FALAN BULUNMAK DEĞİL SAKIN YANLIŞ ANLAŞILMASIN .. Biraz üzüldüm ama vardır bir bildikleri senaristlerin.. Yinede KAPAK OLSUN :))))) bildik .p
CodePearl

Sen Mahir ile baş edemezsin buna senin ne hacmin yeter ne de haf salın... Sözlere bak kareye bak asalete bak alt edişe bak. Bu adamla nasıl 1 yıllık sözleşme yapılır yaaa....
sercendemik

iyi geceler arkadaşlar, hatayda 22yaşında bir genç başına isabet eden kurşunla öldürülmüştür... teyit edildi... allah rahmet eylesin.....


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.