Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 26.Bölüm
Yorumlar
178
Son Yorum Gönderen
MahirAlemdar
MahirAlemdar

Mahir ALEMDAR
brahim_berk

Yokmu bilen :/ bi cevap lütfen.
brahim_berk

Mrb arkadaşlar Karadayı 26.bölüm mahir karanin gerçek annesi ile karşılaştığı sahnede çalan müziğin adını bilen varmı uzun zamandır ariyorumda bulamadım.
umidowski

mahir nazif kara
ayhanosman1907

Nihan altun mahir kara
BurakBezina

mahir ve nazif kara
defneusta1

KADER VE MAHİR
ademdemir43

he birde arkadaşlar şunu merak ettim ve sormak istedim tüm arkadaşlara 26. bölümde en çok hangi sahne sizi çok ama çok etkiledi onu merak ettim mahir ile babasının konuşma sahnesimi M@F sahnelerimi yoksa mahir ile kader hanımın karşılaşma sahnesimi lütfen bu merakımı mazur görün
ademdemir43

defneusta1 evet mahirlerin bahçesinde söylüyor bence mektuplar konusunda söylüyor galiba mektupları kesin bulmamız lazım yoksa yanarız cinsinden ben öyle tahmin ettim ama ne kadar doğru bilmiyorum
defneusta1

Erdal avukat o sözleri, sanırım mahirlerin evinin bahçesinde söylüyor...27. bölümün ilk sahnesi olabilir.....ilk aşamada mektupları bulamayınca durumun hassasiyetini dile getirmek için Erdal abi böyle konuştu sanırım....
BurakBezina

defneusta1 dediğin gibi erdal avukatın sözleri benmde dikkatimi çekti. bir an düşündüm acaba feride mahir i öğrendi ve ona yardımcı mı oluyor diye ama bu düşünce saçma gibi pek ihtimal veremiyorum. yalnız o sözleri neden söyledi çok merak ettim açıkcası
alitonbil

Pardon giriş cümlesini eksik yazmışım . Feride ve bahar dışında Turgut ve Bakanın öğrenmesi olacaktı .
alitonbil

şu şekilde Mahir Feride ve Bahara deşifre edilir ise 1.Mahir kodese 2.Nazifin kalemi kırılacak 3.Feride mesleğine onuruna leke getirecek ... bunlar olmayacağı için . dikkatimi çekti 1.fragmandaki giriş sahnesinde Jenerik Kapı görüntüsündeki I açıldı 20.bölümde de böyle olmuştu 21.Nazif çıkmıştı . Nihana soruyor Mahir mektuplarda Süleyman savcıdan bahsettin mi diye eğer bahsetmediyse kanıttır bu . Önümüzdeki bölümlerde sevkiyat olayının olacağını düşünüyorum inşallah yanılmam .
defneusta1

Erdal avukatın söyledikleri dikkatinizi çekmiştir...
ayhanosman1907

Ali nejdet salihi tanimiyor ki mahir gorur sawciya tarif eder turgutta o beyinle cozer kac tane adliye o boyda insan var:)
erhanabay06

mektupları okurken mahir ağlıyor feride artık anlar heralde yha .. inş mektupları okurken mahir kendisi söyler ferideye yoksa zaten necdet salih'i vurmaya çalışırken mahiri görücektir zaten anlarlar.
alitonbil

Necdetin olayı şöyle bağlanabilir . Salih beklerken Mahiri görür Turguta gider söyler bu olayı Turgut zaten Salihin Mahire yardım ettiğini biliyor .
ayhanosman1907

Senaristlerin kordugum dedigi bu olsa gerek bahar cozdu nejdet vurmaya calisirken taniyacak acikcasi artik kacis kalmadi benim umidim dayanayip mektubu okurken ilk feride ye anlatmasi yoksa baskasindan duymasi heleki turguttan canini acitabilir feridenin..
ahmetbeyli_87

bahar hemen araştırmaya baslamıs salihi anahtarlığınıda buluyor salihin bence ilk bahar anlıcakdır.
ahmetbeyli_87

mahir söyleyene kadar feridenin hicbisey anlamaz


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.