Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 23.Bölüm
Yorumlar
472
Son Yorum Gönderen
MahirAlemdar
MahirAlemdar

Mahir ALEMDAR
MahirAlemdar

Mahir ALEMDAR
alitonbil

24.bölüm özeti
Nazif aldığı gizemli telefondan sonra Feride'yle konuşmaya gider. Feride'nin adliyede sürpriz bir ziyaretçisi daha vardır.
Mahir'i çok merak eden Feride, her yerde Mahir'i aramaya başlar.
Nazif, torunu için suçu üzerine almaya karar verir. Mahir'in babasını durdurabilmek ve Nazif'i bulmak için çok az zamanı vardır. Bu sırada küçük Nazif adamların elinden kaçmaya kalkar.
Turgut ters köşe bir plan yaparak Kara ailesine büyük bir darbe vurur. Feride önemli bir kararın eşiğine gelir.
pozimurat41

alitonbilin dediği gibi gelişiyor olaylar turgut pisliğe karısan kim varsa temizliyor cocugu kaçıranlarda temizlenecek muhtemelen.... olay mahire kalacak bizim saftirik feridede inanacak sonucta yegeni kaçırıldı gözü döndü hesabı.....
mtercani

Ama palto aynı
alitonbil

2.fragmanda Feride ertesi gün hastaneye geliyor sanırım 1.fragmandaki gibi aksesuarları yok yüzü baya solgun üzgün . Yanındaki Turgutun saatine benziyor .
mtercani

Eğer kara ailesi bu kaçırılma olayıdan yara almadan çıkarsa orhan ve nazif kurtulursa kara ailesine buyuk bir koz olur başka bir katilin olma ihtimali daha da yukselir feride Buna daha çok inanır tabi bu olanların hepsinin feridenin Kulağına gitmesi gerek
pozimurat41

valla feride mahirin nazif nerde lan diye bagırıp gözünün döndüğü anı görse napardı acaba çok merak ediyorum:)))
natastan

Bu yorumu youtube'da 2. fragmanın altına yazmışlar ne kadar doğrudur bilemiyorum...

"asıl katil nazif beyin tutuklamasından rahatsız.yeniden hapse girip asılmasını istiyor". bence bunları avukat erdal ferideye söylüyor beliki nazif babaya gelen telefon küçük nazifi bırakmaları için nazif babadan suçu üstlemesini istiyorlar.nazif baba ferideye katilin kendisi olduğunu anlatmaya adliyeye giderken,erdal ile karşılaşıyor.erdal bey hakime hanıma küçük nazifin niye kaçırıldığını ayrıntılı anlatıyor.küçük nazif bu bölümde olmasada 25.bölümde kurtulacak..turgutun planı suya düşüyor.
pozimurat41

avukat onları turguta sölüyorsa avukatın aptallığı sonucta artık davanın savcısı bile değil ama sanmam ferideye sölüyordur zaten feride bişileri öğrenmeliki salih içinde endişelensn kızgnlıgı gecsn olaylarn içine girdiğini anlasın....komiserin vuruldugunuda öğrenir zaten.....
denizdalya

pozimurat41 teşekkürler haklısın ama Turgut savcıya söylüyor gibi gösterilmiş ancak sanmıyorum artık bişeyleri Feride öğrense diyorum bir teselli işte benimkisi:))
uuraydn22

ismini bilmesi çok sorun değil adliyede kime sorsa söyler salih diye stajyer avukat diye.
17. bölümde amiri yasine 'kim bu adam nazif karanın oğlu mu seni tanıyo tutuklatamadım bile' falan diyo yani öle çok da olan bitenin farkında gibi durmuyo
pozimurat41

deniz hanım ses onun seside kime sölediği muamma fragmanlar yanıltıcı genelde ama bir avukat olarak bu durumu lehte kullanmak için hakimeye durumu bildirmesi lazım zaten
denizdalya

ikinci fragmandaki ses Nazif K nın avukatının sesimi Asıl katil Nazif K tutuksuz yargılanmasından rahatsız Yeniden hapse girip asılmasını istiyor diyen umarım Ferideye söylüyordur bunları !
pozimurat41

alehte kullanmıcaktı uuraydın22 farkındaysan resimleri görünce gülerek tepki veriyor ayrıca sunuda düşünmek lazım feride ile mahirin fotograflarını çektirdiğine göre önceden anlaşılmıstı mahirin bişiler karıstrdığı ayrıca 11.bölümde zaten ferideye dosya vermeye gitti mahiri deşifre etmeye değil muhtemelen mahirin adliyedeki isminide adliyedeki gercek görevliden öğreniyor 12.bölümde mahire naber salih diyor cunki:)içişlerinn mahiri bildiği kesin bence ama netür faydaları dokunur muamma
uuraydn22

murat, 9. bölümde yasin , ferideyle mahirin adliyeden çıkarken ki resimlerini bastırıyor. orda sanki bunu mahirin aleyhinde kullanacak gibi duruyor. 12. bölümde songülün mahirin kardeşi olduğunu öğreniyor ve aşırı tepki veriyor.
ama tabi 11. bölümde bunu ferideye neden söylemiyor orasını bilemem. belki de feridenin yasine yüklenmesi nedeniyle fırsat bulamamış ta olabilir.
pozimurat41

sen genele yap ozmn:)
25Vinenza

pozi bu defa bi sonraki bölümlerin tahminleri yapılmış.Genele yapılmamış :)
mtercani

Küçük nazif de orhanda kurtuluyorlar yoksa nazif mahirle kafa kafaya. verip sevinmezler
alitonbil

kucuk nazıfın arabada resımı var sanırım kurtuluyor kıyafetler tutuyor bogazından sarkan cember var .


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.