Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 21.Bölüm
Yorumlar
457
Son Yorum Gönderen
MahirAlemdar
MahirAlemdar

Mahir ALEMDAR
perseuskhaos

Adaletiseverim bende benzer cümleler bekliyorum ancak doğrudan tehdit olmaz nihayetinde bakanın gözünden baktığımızda mahir/salih görevden aldıramadığı bizzat içişleri Bakanı tarafından korunan biri! Hele feride'de bir şekilde babasına Mahir'i stajyer avukat değil gizli görevli olduğunu açıklarsa bu bakanı biraz daha frenler
Adaletiseverim

Ekleme yaptim

Bakanin Mahire olan sözleri belki su sekilde olabilir.

Bakin Salih bey, ben sizi daha önce hastanede kizimdan uzak durmaniz icin uyarmistim ve bu uyarimi dikkate almadiginiz icin size usülünce tekrar ihtarda bulundum. Kizima yakin durmaniz bizi ailesi olarak ziyadesiyle rahatsiz ediyor.
Nedir sizi kizima yakin kilan sey bana bunu bir aciklarmisiniz. (Mahir tabi terbiye geregi ben sizin kiziniza asigim diyemiyecek)
Makul bir aciklamaniz olmadigina göre sizi bugün son kez uyariyorum ve beni budefa hafife almayin, yoksa ne gerekiyorsa onu yaparim bilmis olun. Kizimi kirli islerinizde kullanmaniza müsade edemem.

Bakan bey belki bu ihtarinin arasina gercek kimliginizi bilmiyorum ama gizli bir görevli oldugunuzun haberini aldim gibi cümlelerde ekleyebilir ve bu sebeptende Feridenin hayati tehlikesi olacagini düsünerek kendisinden uzak durmasini söyleyebilir.

Kisaca buna benzer aciklamalar bekliyorum.
Adaletiseverim

Bakanin Mahire olan sözler belki su sekilde olabilir.

Bakin Salih bey, ben sizi daha önce hastanede kizimdan uzak durmaniz icin uyarmistim ve bu uyarimi dikakte almadiginiz icin size tekrar usülüne uygun bir sekilde tekrar ihtarda bulundum. Kizima yakin durmaniz bizi ailesi olarak ziyadesiyle rahatsiz ediyor.
Nedir siti Feride yakin kilan sey bana bunu bir aciklarmisiniz. (Mahir tabi terbiye geregi ben sizin kiziniza asigim diyemiyecek)
Makul bir aciklamaniz olmadigina göre sizi bugün son kez uyariyorum ve beni budefa hafife almayin, yoksa ne gerekiyorsa onu yaparim bilmis olun.

Bakan bey belki bu ihtarinin arasina gercek kimliginizi bilmiyorum ama gizli bir görevli oldugunuzun haberini aldim gibi cümlelerde ekleyebilir ve bu sebeptende Feridenin hayati tehlikesi olacagini düsünerek kendisinden uzak durmasini söyleyebilir.

Kisaca buna benzer aciklamalar bekliyorum.
CodeName____

Ehh.. Set ortamı tabii. Bazı alanlar dekordan ibaret.
silenceisthbest

Bugün karadayının mahallesine gittik caybahcesinde kahvaltı yaptık mahalle ile hapishane aynı yerde fabrika alanınida evlerin arkadan görünüşü çok komik kendimi kaldırılmış gibi hissettim :)
perseuskhaos

Bugün burası çok sessiz
faysalkaplan

çok şükürkü artık bu dizide kötüler kazanmıyacak! kaybedecekler buda bizi mutlu edecek
tşklr karadayı ekibi
faysalkaplan

bence bakan bey uyarırsa ve feride duyarsa! babasını karşısına alır, ben nazikçe uyaracağını tağmin ediyorum. yada para teklif edebilir.
tabi mahir dünkü çocuk değil, ne demişti sevdiklerim için canımı veririm... bence mahire ferideden başka engel yok! anca feride istemesse uzaklaşır onun dışında kimseyi tınlamaz.
turguta ne dediğini ve bakışlarını unuttunuzmu?
:)))))))
turgut az daha altına edeceekti. :)))))))))
perseuskhaos

22.Bölüm fotolarından bakan-mahir göörüşmesinin olacağını anlıyoruz sizce bakan mahir'i nasıl uyarır?
Adaletiseverim

Turgut Songülün basinada corap örmeyi planlamis ama bu kizi seven iki tane insanin oldugunu hesaba katmamis.
Üstelik Turgutun basina bela olabilecek Yasin ve Osman
TgcOnline

beraber olsunlar da açıklamaya lüzum yok bence=)
alitonbil

Aynen Mahir Feridesiz bu yolda yürüyemez Feridede Mahirsiz Süleyman beyin olayını çözemez ikiside bu yolda beraber yol alcak başka açıklaması yok :D
perseuskhaos

alitonbil kesinlikle aynı fikirdeyim fazlasıyla konu ve cevaplanması gereken soru varken sırf mahir-feride üzerine entrika yapmaya gerek yok öyle bir şey yaparlarsa "orijinalliklerini" yitirirler.şahsen ben dahil birçok kişi bu ikiliyi (hem canlandırdıkları karakterler hemde oyuncu olarak) Türkan Şoray-Kadir inanır'dan sonra gelen en iyi çift olarak görüyor umarım bunu senaristler bozmaz
alitonbil

aşk dizisi değil ki bu Doçent platonik aşk sanırım .Dalyanın 3 kızı ustanın İtalyadaki kızı bunlar eklenebilir önümüzdeki bölümler ama entrikaya gerek yok .Zaten 2.sezon Mahir Feride aşklarını yaşamaya fırsat bile bulamayabilir anca finale yakın zamanlarda .
kenanimirzalio9

feridenin doçent aşkı ile ilgili ne düşünüyorsunuz tahminleriniz.Ayrıca eğer ileride diziye doçent olarak engin akyürek dahil olsaydı süper olurdu ha bide dila hanım bittikten sonra Necip memili kötü adam olarak katılsaydı ilginç olmazmıydı
faysalkaplan

ali kardeş ben 2 hafta önce 30 .cu bölüme kadar iç çekimler bitmiş ufak tefek rütüşlar hariç bu sezon çekimleri bitmek üzere bence izleyici eyer dediğin doğruysa o zaman izleyici tepkisine göre yapılanmaya gitmişlerdir. tabiki izleyici onlar için önemli,
ayrıca bu kadar olumlu tepkiler de gelince sorumlulukları kat be kat artmıştır. bunun farkında olmaları harika bir şey!
alitonbil

yok arkadaşın senaryosu bayan :))
silenceisthbest

alitombil twitterdaki mehmet saimin dogumgunu senaryosu sana mı ait cok guldum ozellikle ''hep sen mi öpüp koklayacaksın bikerede ben öpüp koklayayım deyince mahirde kayış kopar.'' bölümüne. :))
ozsnn

kenan@ o tatilin çok pahalı olmasından dolayı reddetmişti.yüzükte pahalı olunca turgut o günü hatırladı diye düşünüyorum.


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.