Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 111.Bölüm
Yorumlar
7
Son Yorum Gönderen
muhammedtoptekk
muhammedtoptekk

111.inci bolumde koskoca SIFIR.....
muhammedtoptekk

23.30 gibi netten ileri sara sara izlerim.
muhammedtoptekk

merHakoglu yinemi kotu :))). Suan disaridayim mac izliyorumm.. GS liyim bu arada:))
muhammedtoptekk

Dugun sahnesi reyting amacli. Baktilar reytingler yerlerde surunuyor hemen mahir feride sahnelerine donduler. Yangindan mal kacirir gibi birde nikah kiydilar. Akillarinca reytingler tavan yapsin diye :))) Sozde senaristler uzgunum ama sinifta kaldiniz.
Bilgeen6

Arkadaşlar merhaba,
2. fragman gelmiş. Ben ilk fragmanı gördüğümde M. saim bir şekilde kurtulur demiştim ama görünen o ki Turgut adamı öldürdü. Ama bu suç mahire kalmaz korkmayın. Feride de çünkü yerde babasını o şekilde gördü. Zaten bundan sonra hiç bir suç mahire kalamaz. O öncekilerden kurtulabilse biz ona seviniriz. Şimdi Mahir yine geri dönemeyecek Feride tehlikede diye. babasını öldüreni bulana kadar girmeyeceğini filan söyler. Üff ya bu senaristler senaryoyu yazmadan önce ne içiyorlar acaba. Hoş zaten biz düğünün bu kadar erken olmasına şaşırdık. Son bölümde izleriz diyorduk ama onların niyetleri sanırım daimi ayrılık ki bize düğün sahnesini önceden yaşattılar. Ne diyelim yazıklar olsun. Şimdi M. Saimin arkasından Necdetin ötmesi ile Turgut yakalanır. Turgutun ötmesi ile de Savcı ve emniyet müdürü. Bunca olaydan sonra bence mahir bırakın hapse girmeyi ödüllendirilmeli bile. Onca zaman gizli görevdeki insanların bile çözemediği davayı o çözdü. Bir çeteyi deşifre etti. Daha ne olsun. Ama yokkk bizim senaristler adalet diye diye mahiri içeri sokarlar. Peki ya diğerleri. Ben 110 bölüm sonra gelen adaleti ne yapayım. Kendi dizilerinin sloganı değilmiydi geciken adalet adalet değildir diye. Ne yaptıklarını kendileri bir bilseler bize de adam gibi dizi izletirlerdi zaten.
iyi akşamlar...
merHakoglu

muhammedtoptekk,

Aynen suc yine Mahire kalacak. :D
Bu ezik Senaristlerin kafasi hep ayni senaryoya gidiyor iste :D :))))))))))
hic farkli birsey goremedik zaten.
Sitede bir sen bir ben yaziyoruz.
burdan anlasilmiyormu Senaristlerin ne kadar basit bir Senarist olduklari ? :)))
muhammedtoptekk

Evettt yeni fragmanda cikmis. Ayni tas ayni hamam...


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.