Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 108.Bölüm
Yorumlar
6
Son Yorum Gönderen
Bilgeen6
Bilgeen6

Arkadaslar merhaba,
Barissevin arkadaş haklı. Tamam Mahir Belgin den bir şeyler öğrendi ama bunu Feride bilmiyor ki. Mantık olarak Feride nin şaşırmasi gerekir Mahir neden bebek yokmuş gibi davranıyor diye. Yani senaristler bunu yine atladı. Neyse alistik. Akıllarına gelirse bu bölüm flash back ile telafi ederler. Ama akillarina gelmez. Bu arada komplo teorileri haklı. Son bölüme kadar bunlar bizi üzer
Sonra da tabi en iyi ihtimalle 6 yıl sonra derler. Bizde öylece kalırız. Neyse yapacak bir şey yok arkadaşlar sonuna geldik. Son 5.
İyi akşamlar
KomploTeoriler1

barissevin arkadaşım, Feride bebeği aldırmaktan vazgeçti ama Belgin Mahir e Feridenin bebeği aldırdığını söylemişti bir kaç bölüm önce, o sebeple Mahir bebeğin alındığını sanıyor. Neyse artık tüm eleştirilere rağmen bir karadayı efsanesinin sonuna gelmiş bulunuyoruz, eminim son sahanede 6 yıl sonra yazar ve Feride Nazif babanın torunu ile oynamasını izlerken mahir görünür küçük çocuk ^^baba baba^^ veee karadayı olur karababa :))
merHakoglu

Uzun zamandir ilk defa boyle guzel bir Bölüm izledim.
Umariz Finale kadar boyle guzel bölümler izleriz.
Tüm Oyunculara ve set ekibine tesekkürler.
barissevin

Bir kaç bölüm önce Feride diğer bebeğin yaşadığını zaten söylemişti. Şimdi bu bölümde 'Mahir'e bebekten bahsedemem' derken neden bahsediyor? Herhangi bir bölümde kaçırdığım bir sahne mi var?
muhammedtoptekk

Bu bolum tam tahmin ettigim gibi gececek. Delili ele gecirmeyle gececek..
satco24

Gereği düşünüldü! Sanık Mahir Kara'nın tahammüden adam öldürmek...ne yap ne et o delili al...hangi kasa....


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.