Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 107.Bölüm
Yorumlar
15
Son Yorum Gönderen
Adaletiseverim
Adaletiseverim

Ben size kendi düsüncelerimi ifade edeyim. Feridenin tek yapacagi is, Mahirle arasinda küskünlügü gidermek icin bebek gercegini anlatmasi gerekir cünki ancak ozaman Mahirin savasma ve ayakta kalma nedeni bir kez daha artacak. Feride Mahirin Mehmet Saim beyi vurmadigini biliyor bunu kanitlamasi lazim yoksa cezaevinde kacmasi problemi uzun vadeli cözmez. Seyit cinayeti zaten nefsi müdafa olarak sonuclanir. Kisaca Feride Mahire normal yollardan özgürlügünü vermesi gerekir. Ancak ozaman Mahir rahatca bu problemlerin üstüne gider.
Adaletiseverim

@Torita_Chile....Feride jugar su papel bien y persuasiva, así como Kenan İmirzalıoğlu.
Debería ver una serie EZEL ma. Una historia muy corte con mucho Emution y la acción
Bilgeen6

@satco24 bugüne kadar dizi ile ilgili bende sizin düşündüğünüz gibi düşünmüştüm ve hep de haklı çıktık. Hep başa dönüldü aynı şeyler tekrarladı durdu. Hapishane mahirin 2. adresi oldu. Hep dizi toparlayacak artık değişecek derken yıllar geçti ve dizi sona yaklaştı. O nedenle artık bu olayın kapanması söz konusu değil. Son 5 bölümde nasıl başa sarsınlar ki. Tamam M. saim belki anlayacak feridenin onu öğrendiğini, ona tuzak kurduğunu ama ne olursa olsun adam zaten son cinayetiyle cuvalladı. Artık son çırpınışları. Suçlular cezalarını çekecek. Benim ve eminim izleyen herkesin en çok merak ettikleri mahir feride sonu ne olacak. Mahir hapiste yıllarını geçirirken feride çocuk mu büyütecek. Yoksa ikisinden biri mi ölecek. Ama hepimizin ortak dileği mutlu son. İnşallah görürüz.
Bu arada hayırlı kandiller.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız da kutlu olsun.
İyi akşamlar.
satco24

muhammed hiç güleceğim yoktu....dönüp dolaşıp kucağına düşecek......aynen öyle.bu kadınlar kıt...beyin yok zeka namına kayda değer bişey göremedim şimdiye kadar.....bana kalırsa bu kadınlar hiç kitap okumuyor.... HEYYYY KENDİNİ SENARİST ZANNEDEN BAYANLAR ÖYLE GİZEMLİ AKIL DOLU BÖLÜMLER YAZINDA BU KADINLAR ALDIKLARI PARALARI SONUNA KADAR HAK EDİYOR DİYELİM.........
Şu ülkede asgari ücretle geçinen 15 milyon var.siz asgari ücretin ne kadar olduğundan bile haberiniz yoktur....yazıklar olsun sizin gibi karılara......
muhammedtoptekk

Dizi bu oyuncu kadrosuyla unutulmazlar arasina girecekken iki sozde senaristler yuzunden bu sansini kaybetti. Kadin sevdigini kaciriyor ve vedati arayip cinayet aletini getir kizi al diyor. Sonrada vedat kizi kurtarmaya bombos gidiyor. Abi bu kadar basitlik olmaz olamaz. Bari insan pusuda bekler birseyler yapar. Hemen hooopp angut gibi kadinin onune atliyor.😊 birsonraki bolumde olacaklari yaziyim. Mahir hapisten cikacak cinayet aletinin pesine dusecek sonrada donup dolasip suc aleti beyefendinin kucagina dusecek. Bolum boyle gececek. Neden izledigimi artik bende bilmiyorum. Bitsede kurtulsak..
saimednc

bu yazdıklarınız aldığınız bir tiyo mu yoksa yorum mu? Şahsen bende feride ile mahirin bir oyun oynadığını düşünüyorum
satco24

mahir bebek olayından haberi olmadığından ferideyi affedemiyor...o yüzden araları soğuk .ama bu durum değişecek...
satco24

mahir ile feridenin oyun oynadığından mehmet zalim efendinin haberi oluyor...mf delili alsada zalim efendi delili alavere dala vere ile tüm izlerini siliyor...mehmet zalimin sonunu melihin bıraktıkları getirecek
Torita_Chile

Gran actuación de Berguzar Korel, aplaudo su profesionalismo, entrega, seriedad y respeto por su profesión, Felicitaciones.
Torita_Chile

Gran actuación de Berguzar Korel, aplaudo su profesionalismo, entrega, seriedad y respeto por su profesión, Felicitaciones.
54kartal54

Feridenin annesini gördüğü sahnede Allahaşkına ağlıyormuydu gülüyormuydu ben anlayamadım vallahi...:) :)
muhammedtoptekk

Senaristler bildiklerini okuyor. Adam olmaya niyetleri yok. Suc aleti zannimca feridenin eline gecmeyecek...
ggss99

Dizinin set tarihleri belli midir acaba hangi günlerde çekiliyor ?
merHakoglu

Mahir stil degistirdi iste simdi aksiyon basliyor dedik adam dizide hic gozukmuyor sanki basrol degil.
tirt cikti beyinsiz Senaristler bu usta oyunculari harciyorsunuz.
merHakoglu

Oooofffffff sistim iyice bu nasil Bölüm yaaaaaa.


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.