Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 104.Bölüm
Yorumlar
9
Son Yorum Gönderen
muratkigili11
muratkigili11

Bütün hafta acaba gerçekle örtüşen, iyinin de evet bunun üstesinden de bu bölümde olacak artık diye diye sonuna geldik. uzata uzata uzata sağlıklı takip edemez oldum. soğudum. Hakime hanım ki HAKİİİM bütün davaları her yönü ile incelemesi gereken kişiokadar ki sorgusuz sualsiz hayatını feda edecek kişi araştırmadan sevdiğinden çocuğundan vazgeçecek hale geliyor işte tam burada çirkinleşiyor, bence biz izleyicilerde burada kopuyoruz hakime hanım itici bulur hale geliyoruz. Değerli izleyicilerle evet hem fikirim senaristler bu forum köşelerine biraz bakmalı dikkate almalı bu söylemleri diye düşünüyorum. 105. Bölüm fragmanları yayınlandı. Bakıyorum bu kadar mı kolay vazgeçer insan, bu kadar mı seviyordun Mahir'i? Hemen silahlar çekildi kalkanlar kuşanıldı. Yazık böylesi diziler 5-10 yıldı bu kadar sevilesi olanı çıktı fakat onunda siz değerli senaristler dıııııııııııııııııt oluyor sayenizde lütfen biraz bu gerçekleri dikkate alın . Gemicliihsan beyefendinin tespiti çok değerli bence de dikkate alınmalı. Daha gerçekci bölümler görmek dileği ile. ( Bir dizi gerçeğe ne kadar yakın olursa o kadar sevilir değerli izleyici arkadaşlarım yanılıyormuyum.)
Bilgeen6

Arkadaslar merhaba,
g cen yaz sezon sonundaki fragman bu bölümde 2. fragman olarak çıkmış. Yalnız merak ediyorum hangi dizide baş karakter bu kadar cok hapise girip çıkmıştır acaba. saysak 7-8 oldu herhalde. Konu sıkıntısı var hooooop mahir içeriye. Tamam bu son olur artık da iyi de dizinin de sonu geldi zaten. Ya artık ölsün mahir gerçekten sıkıldık. Bir kör kurşuna kurban gitsin. Feridenin mızmızlığı da yetti. Şimdi bir de bebek meselesi. Yok aldırdı yok aldırmadı. Ne yani mahir bebeği aldırdığını düşünecek feride de başkasının bebeğiymiş gibi gizli saklı mı büyütecek mahirden. Ya da babası hapiste diye bakanın zorlamasına boyun eğip çocuğuna baba mı bulacak. Üfffff yetti yani. Bakanın foyaları çıkmasın bence öyle mutlu mesut hayatını sürdürsün. Hatta Kara ailesinde de son bir soykırım yapsın. Hepsinin kökü kazınsın. Üfff ya rahat edelim artık.
Tamer6188

Insallah bundan sonraki bölümer ne iki saat altinda nede Karadayi'nin aleyhine olur. Nisan oldu artik bari kalan bölümler olumlu gecsin. Selametle
Bilgeen6

Üffffff bir ileri iki hatta 5 geri bir ileri 10 geri. Bu senaristler Türk dizi tarihine yazdırdılar adlarını. En kabak tadı veren dizi senaryosu ünvanlarıyla...
Kendilerini izleyen kalmadı da onlar oylesine kendi çaplarında takılıyorlar. Bırakın eğlensinler bence.
Tamer6188

Ayrica artik Mahirin kendisini feda etmesinden etrafindakilerin aglayip yenik düsmelerinden hayal kirikligina ugramalarindan vs. biktik.
Tamer6188

Süre olarak simdiye kadar izledigimiz en kisa bölümdü, diger bölümlere bakarak en az yarim saat fark. Birdahaki bölümlerde böyleyse isimiz is. Oyunculari tebrik ediyorum
uuraydn22

bu dizide doktorlar dizisinden daha fazla hastane sahnesi var. ya biri kaçırılıyor ya hastaneye düşüyor dizi bu şekilde dönüyor.
ugurcum1

Teamüllere,insan doğasına,realiteye bu kadar ters, zekamızla bu kadar alay eden başka bi dizi var mı? Diziyi sündürücez diye, bi 100 bölüm daha çıkarcaz diye yapmayın bunu arkadaşlar.Ayıp oluyo.
gemiclihasan

KARADAYI DİZİSİNİN SENARYOSUNU YAZANLARA
VE YAPIMCILARINA AÇIK MEKTUP..

Şimdi Karadayı önümüzdeki günlerde sona erecek diye duyumlar alıyoruz.
Fakat bir önemli detay atlandı.
Feride Hakimin arkadaşı olan ve adliyede çalışan memur SUNA Hanım aslında Yargıtay Başkanı tarafından oraya gönderildi.
Bu önemli bir detaydır. Asla unutulmaya gelmez.
Bunun üzerinde hiiç durulmuyor.
Yasin Komiser ise, gizli görevle Kabadayılar arasına gönderildi ve kendisine kibrit lakabıyla hitap ediliyordu.
Onun amiri de vardı.
Ve tam yetkiliydi.
Bu iki unsur tekrar öne çıkarılmalı.
Yoksa tek başına KARADAYI gibi çok cesur da olsa, bir vatandaşımızın asla zorbalıkla başarı kazanamayacağı vurgusu yapılmalı...
Yoksa insanlar kanun tanımaz olur.
Devlete hakime Savcıya, güvenmez olur.
Devlet tarafından vazife verilmiş iki insan
Suna ve Yasin
ve onların arkasında devletin ADALETİ
Mutlaka final bölümünü manalandırmalıdır.
Devletimizin aciz olmadığı anlatılmalıdır.
Sayılarımla.......
Yani KARADAYI dizisinin final bölümünde,
Karadayı lakaplı Mahir Kara değil de,
Herşeyi en ince detayına kadar bilen, fakat sabreden
DEVLETİMİZİN hakkı teslim edilmelidir.
Yani suçlu olanlar cezasını çekmeli..
O tarihlerde İdam var.
Idam edilmeli..
KARADAYI lakaplı Mahir Kara ve ona yardım edenler,
Suçlulara karşı bir eylem yapmış olsalar bile
Cezalandırılmalıdır.
Yalnız bu kişilere bir daha kanuna karşı gelmeyeceklerine dair söz alarak ceza tecili getirilebilir.


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.