Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 101.Bölüm
Yorumlar
6
Son Yorum Gönderen
sazodohol
sazodohol

saqul sizi khus gurdom
merHakoglu

Fragmanli vermiyorlar cunku dizinin icine s...lar artik konu bulamiyor bu ise yaramaz kötü Senaristler ne yapacaklarini bilmiyorlar turkiyenin en berbat Senaristleri.

Oyunculara helal olsun
Senaristler e Yaziklar Olsun !!!!!
muratkigili11

Fargmanlar artık neden perşembe - cuma konuluyor merak ediyorum bilen var mı? Yetişmiyor mu?
KomploTeoriler1

:)
icekarting

He bu arada hala melihin bıraktıklarını bulmasına izin vermeyip finali bu Sevda'nın sonunu getirerek bitirirlerse elimden geleni arkama koymucam...herseyi gösterip sonra unutulur diyen onlar akıllı biz aptal izleyicilerde eksik gedik sırf bu ask Uğruna en guzel hediyeyi veriyoruz onlara hala izleyerek.Zannediyorlar ki onlar icin hayır sırf mahir feride ve Turgut icin ... Yok eger bunlar olmaz feride gerçekleri öğrenir gösterilip unutturulan belgeler gun yüzüne cikar feride Mahir'i anlar ise ozur dileyecek kadar da sevdalisiyim KARADAYI NIN ama belirtmek isterim senaristlerin degil Oyuncuların sevdalisiyim
icekarting

Feride Bebeğini kaybedecek mahir bunu öğrenecek ve katil olacak . Olay bu kadar basit ... Herseye Göğüs geren her kötülüğe dur demeye çalışan Mahir ve feride askı bitmiştir !!!


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.