Facebook ile Oturum Aç
Twitter ile Oturum Aç
Bölüm
Karadayı 100.Bölüm
Yorumlar
6
Son Yorum Gönderen
merHakoglu
merHakoglu

Yazik Yazik suraya bakiyorumda daha kimse yorum bile yapmiyor oysaki eskiden yüzlerce,binlerce Yorum yapilirdi.
merHakoglu

Demeyim diyorum ama yeter artik bu Senaristlerden bir cacik olmaz guzelim diziyi ne hale getirdiniz icine ettiniz resmen herkes artik sikayetci sizin bos bölümler yazmanizdan.
Herkes sadece guluyor sizin yazdiginiz Senaryo ya, madem sizden bir cacik olmayacak birakinda baska Senaristler yazsin su bölümleri siz gidin diger dizileri yazin.
Yaziklar olsun koca 2 saat seyirciyi aptal yerine koyuyorsunuz.

Kenan Imirzalioglu, Yurdaer Okur ve Cetin Tekindor gibi usta Oyuncular olmasaydi hic kimse izlemezdi.
Yani Millet sizin bes para etmez Senaryonuzu degil sadece ve sadece bu usta Oyuncular icin izliyor diziyi.
muhammedtoptekk

Taniklik yapacaksan yap gidip babana nediye soyluyorsun....
muhammedtoptekk

Akfm

Lafi agzimdan aldin. Madem delilin var versene avukatina aptal!!!!
AKFKM

Ey milleti aptal yerine koyan senaristler. İşi iyice b...k ettiniz. Hangi mahkemede delil dosyası savcıya verilmiş. Dosya hakime verilir. Dosya avukata verilir. Beni aptal yerine koyan aptaldır. Sizden cacık olmaz. Üzülüyorum bu kadroya.
satco24

Değerli Karadayı sevenleri;
Herkesin bildiği üzere,Karadayı Dizisi nin senaristliğini üstlene Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat diziyi iki sezon olarak planlamışlardır.Fakat yapımcı 2. sezonun henüz başlarındayken diziyi bir sezon daha uzatma kararı aldı...Ülkemizin değerli ve tecrübeli tiyatro oyuncuları ve aktörlerinin rol aldığı yapım çok iyi reyting yakalamış.oyuncular arasındaki uyum ve diyaloglar herkesin beğenisini kazanmıştı.
Dizimiz adalet üstüne kurgulanmış ve ona göre şekillenmişti.Masum bir adamın darağacına yürüyüşü ve bu yolda oğlunun onu kurtarma çabalarını izledik..Dizi gelmiş şuan 100. Bölüme fakat tüm karadayı sevenler senaryodan şikayetçi...evet gerçekten senaryo artık kılişeleşti.basitleşti,bu basitlik ve vasatlık oyuncularada sıçradı.ben senaryodaki mantık hatalarını veye herhangi bir sahnenin dalkavukluğunu yazmıyorum.yüzeysel olarak eleştiride bulunuyorum.sanki oyuncular ve set çalışanları bitsin artık bu yapım ve işkence izleyenlerde kurtulsun bizlerde dercesine görevlerini yapıyorlar..Zamanında dizi sevenler gidişatla alakalı defalarca uyarıda bulundu.şimdi reytinler düştü dahada düşecek eminim...izlenmesin tek sebebi oyunculara olan saygı....eğri oturup doğru konuşmak gerekirse senaristler ve yapımcı bu projenin altına gömülmüştür.korkum oki oyuncularda aynı duruma düşmesinler.senaristlerin son yazdığı dizinin durumu bellidir resmen alabora olmuştur...Sırada yapımcı ve ardındanda oyuncular var...BU SENARİSTLERLE HİÇ BİR DİZİ ARTIK TUTMAZ....


Karadayı Dizisi Resmi Web Sitesi size ait şahsi bilgileri herhangi bir şirket, kurum, kuruş ve gerçek kişilerle paylaşmayacak, satmayacak ve aktarmayacaktır.
Sadece bilgileriniz anonim kalacak şekilde istatistik amaçlı işlenebilir.